Extrémně rychlý zázračný živý plot

VÝBĚROVÉ, extra silné dvouleté sazenice
s WonderHedge® technologií.

Deník živého plotu – 27. dubna 2008

Deník živého plotu - 27. dubna 2008

Už minulý týden jsem měl v plánu přidat nový příspěvek do deníku, ale bohužel neměl jsem na to čas.

Protože jsem zasel i trávu, tak moji zahradu pravidelně každý den zalévám. Přes minulý víkend u nás vydatně pršelo a díky tomu můj živý plot očividně (ze dne na den) roste. Nejdelší výhonky už mají i 10 cm a díky ostříhání výhonky rostou po celé délce.

Pravda, několik rostlinek z podzimní výsadby ještě žádné výhonky nemá, ale podle dodavatele to ještě neznamená, že se neujali. A opravdu, když jsem trošku poškrábal kůru, rostlinka byla zelená. Takže ještě chvíli počkám.


 
Zase mi pomáhala dcerka. Tady vidíte živý plot z podzimní výsadby. Všimněte si, že výhonky rostou od zeme.

Toto už jsou rostlinky z jarní výsadby bez pletiva SoviTex. Tyto rostlinky méně zalévám a také půda je horší než při podzimní výsadbě.

Dlouho jsem uvažoval, zda fotky z ulice /jarní výsadba živého plotu/ vůbec ukážu. I tady jsem totiž zasel trávu, ale jak vidíte plevel roste o hodně rychleji. Ale myslím si, že rostlinky stojí za vidění. Největší radost mi dělá, když z okna vidím, jak se lidi zastavují a dívají se na to „kouzlo".

 

 

No a ještě pohled na moji zahradu, trávník má dva týdny a krásně roste.

 


 
     

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Nabízené sazenice pěstujeme a skladujeme v ideálních podmínkách. Možné termíny výsadby jsou:

led úno bře dub kvě črn čvc srp zář říj lis pro
     

 

Prohlášení: Uvedené hodnoty růstu platí při dodržení technologie pěstování a při dostatečném množství živin, vody a slunečního záření. Při krajně nekvalitní půdě nebo u rostlin které jsou vysazeny na nevyhovujícím místě (například do stínu) může být růst pomalejší než jsou uvedené pěstitelské hodnoty.