Extrémně rychlý zázračný živý plot

VÝBĚROVÉ, extra silné dvouleté sazenice
s WonderHedge® technologií.

Deník živého plotu - 11. května 2008

Deník živého plotu - 11. května 2008

 

 

No a je to tady. Další dva týdny za námi, takže posílám aktuální stav mých rostlin.

Jestli se máte čím pochlubit, posílejte i Vy vaše fotografie, zveřejníme je!

První fotky sou z jarní výsadby v ulici. Bohužel jsou v škaredém prostředí, zatím jsem neměl odvahu posekat trávu (teď bude 1 měsíc od zasetí semínek). V sobotu jsem postříkal trávník proti plevelům (přípravkem BOFIX), takže o tomto výkendu už poprvé poseču.
Doufám, že potom můj živý plot ukáže svoji krásnější tvář. Všimněte si jak hezky se rostlinky rozvětvují už od zeme. Některé jsou sice jakoby zaostalé, ale doufám, že časem doženou i ty největší.

  

No a zde jsou obrázky z podzimní výsadby. Nejkrásnějí rostlinky už mají výhonky dlouhé 20 cm, ale tady jsou i ty, o kterých jsme si myslel, že nepřežili. K mému překvapení, se zpožděním více jak 1 měsíc, rostlinky o kterých jsem si myslel, že jsou určitě zaschlé, začaly rašit!!!

TAKŽE DOBRÁ RADA PRO VÁS: jestli máte rostlinky z podzimní výsadby, které se „neujaly", nezoufejte, ale pravidelně je zalévejte! Platí to hlavně v oblastech, kde je počasí chladnější jak u nás na jihu.

 

Všimněte si obrázku vlevo, živý plot až teď pustil první poučky..

No a tady je experimentální výsadba jarních rostlinek. Očividně jim nevadí, že jsou zalévané méně a okolo sebe nemají ani trávník, ani jiné rušivé zelené prostředí, můžete je vidět v celé své kráse..

Na závěr ještě pár fotek o zahradě a o nově založeném trávníku.

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Nabízené sazenice pěstujeme a skladujeme v ideálních podmínkách. Možné termíny výsadby jsou:

led úno bře dub kvě črn čvc srp zář říj lis pro
     

 

Prohlášení: Uvedené hodnoty růstu platí při dodržení technologie pěstování a při dostatečném množství živin, vody a slunečního záření. Při krajně nekvalitní půdě nebo u rostlin které jsou vysazeny na nevyhovujícím místě (například do stínu) může být růst pomalejší než jsou uvedené pěstitelské hodnoty.