Extrémně rychlý zázračný živý plot

VÝBĚROVÉ, extra silné dvouleté sazenice
s WonderHedge® technologií.

Deník živého plotu – 7. srpna 2008

Deník živého plotu - 7. srpna 2008

Dlouho jsem uvažoval, jaký text napsat k nynějšímu příspěvku. Naposledy jsem tady psal 29. června po prvním tvarování živého plotu, kdy jsem rostlinky zkrátil na 50 cm původních 70-90 cm.

Asi po měsíci jsem Vám chtěl ukázat, jak rostlinky po zkácení a tvarování narostly, ale bohužel (nebo spíš díky Bohu) můj nový projekt mě totálně vyčerpal a na živý plot jsem měl málo času. Právě proto Vám posílám tyto fotky (vyfoceno 5. a 7. srpna) až nyní.

 

Už od 5. augusta som plánoval, že pre Vás spravím nové fotky. Moje plány zakaždým prekazilo buď počasie, alebo to, že prišiel som domov až neskoro večer. 7. augusta ma však privítal nasledovný obraz ....

V době mé nepřítomnosti, manželka znovu ostříhala živý plot, takže už máme za sebou druhé tvarování. Výška rostlinek 60-70 cm.

 

Podzimní výsadba 07. srpna 2008:

 

Jarní výsadba na ulici dne. 07. srpna 2008

   

 

No a nakonec tady jsou obrázky zkušební jarní vásadby, tyto rostlinky jsou méně zalévané, byly skryté za kukuřicí, kterou jsem konečně uřezal. Jak vidíte, rostlinky jsou vyšší jak 160 cm, ale protože nebyly ošetřené a ani zkrácené, jsou tyto rostlinky velmi řídké a nejsou tak krásné jako ostatní. Na fotkách vidíte i moji dceru (pro porovnání výšky) dcera má 8 roků, rostlinky 5 měsíců. Fotky vznikly 5. a 7. srpna 2008, výsadba proběhla koncem března 2008

 

 

 

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Nabízené sazenice pěstujeme a skladujeme v ideálních podmínkách. Možné termíny výsadby jsou:

led úno bře dub kvě črn čvc srp zář říj lis pro
     

 

Prohlášení: Uvedené hodnoty růstu platí při dodržení technologie pěstování a při dostatečném množství živin, vody a slunečního záření. Při krajně nekvalitní půdě nebo u rostlin které jsou vysazeny na nevyhovujícím místě (například do stínu) může být růst pomalejší než jsou uvedené pěstitelské hodnoty.